Warsztaty Relacje z warsztatów

Relacje z medytacji w EGIPCIE

Merkaba V 2009 w Egipcie (Shirlie Roden)

Tydzień jaki spędziłam w Egipcie z grupą Merkaby Toma de Winter to doświadczenie, które bez w...

Czytaj więcej...

Merkaba V 2010 w Egipcie (Beata K-K)

Przebieg tegorocznej wyprawy wraz z Tomem de Winter i Shirlie Roden do Egiptu opisał już jej uczes...

Czytaj więcej...

Merkaba V 2009 w Egipcie (Magda Maka)

Dawno, dawno temu, a może chwilę wcześniej miała miejsce pewna wyprawa. Około 40 osób z Polski...

Czytaj więcej...

Merkaba V 2011 w Egipcie (Dawid)

WIELKA PIRAMIDA Każdy z nas miał takie momenty w życiu, kiedy tak zwane zbiegi okoliczności dopr...

Czytaj więcej...

Merkaba V 2011 w Egipcie (Misia)

Kocham podróże. Uwielbiam zwiedzać nowe miejsca, poznawać nowych ludzi, uczyć się od innych ku...

Czytaj więcej...

Zgłoś się na warsztaty

AgnieszkaJurko.pl
Relacje z warsztatów
Merkaba V 2011 w Egipcie (Misia)

Kocham podróże. Uwielbiam zwiedzać nowe miejsca, poznawać nowych ludzi, uczyć się od innych kultur.

W Egipcie byłam dwa razy. Po raz pierwszy wiele lat temu, typowa wycieczka turystyczna, chcieliśmy jak najwięcej zobaczyć, zwiedzając wszystkie chyba bardziej znaczące miejsca. I pomimo zachwytu nad pięknem zwiedzanych zabytków pozostał we mnie niedosyt. W każdym miejscu przewodnik monotonnym głosem opowiadał suche fakty o monarchiach, faraonach, wojnach i sukcesjach.... Trochę mnie to rozczarowało. Pragnęłam więcej romantyzmu, więcej czasu na to by rzeczywiście poczuć starożytne państwo, ducha jego władców i mieszkańców.... Od tamtego czasu nie ciągnęło mnie do Egiptu.

.

Więcej…
 
Merkaba V 2011 w Egipcie (Dawid)

WIELKA PIRAMIDA

Każdy z nas miał takie momenty w życiu, kiedy tak zwane zbiegi okoliczności doprowadzały nas do poznawania ludzi i miejsc które wpływały na Bieg naszego życia. Czujemy jakby jakaś wyższa siła stała za decyzjami często nie pozostawiając nam wyboru. Zaskakujące bywa również i to, że jeśli sprawa dotyczy wyjątkowych miejsc, czy zdarzeń, więcej osób opowiada podobne historie.

 

.

Więcej…
 
Merkaba V 2010 w Egipcie (Beata K-K)


Przebieg tegorocznej wyprawy wraz z Tomem de Winter i Shirlie Roden do Egiptu opisał już jej uczestnik, który nazwał siebie „starożytno-egipskim” imieniem „Pitoth”. Uznałam, że dobrym uzupełnieniem jego relacji będzie przytoczenie bardziej subiektywnych odczuć, wrażeń i doświadczeń wówczas przeżytych. Pragnę podzielić się tym, co ja osobiście „powciągałam” w siebie, świadomie czy nieświadomie, być może tylko do poziomu łydek, co nie umniejsza doniosłości doznań.

.

Więcej…
 
Merkaba V 2009 w Egipcie (Shirlie Roden)


Tydzień jaki spędziłam w Egipcie z grupą Merkaby Toma de Winter to doświadczenie, które bez wątpienia zostanie ze mną na całe życie. Czuję się tak, jakby wszystkie komórki w moim ciele odnowiły się. Warsztat Merkaby był fascynujący jak zawsze, zaś ciepło i otwartość serca Toma inspirowały całą grupę.

Moje medytacje z dźwiękiem i oddechem zdawały się dobrze łączyć z jego nauczaniem i dodawać inną perspektywę do tego, co już i tak było cudownym doświadczeniem. Wszystko nabrało jeszcze głębszego wymiaru wtedy, gdy przyjechaliśmy do Kairu.

.
Więcej…
 
Merkaba V 2009 w Egipcie (Magda Maka)

Dawno, dawno temu, a może chwilę wcześniej miała miejsce pewna wyprawa. Około 40 osób z Polski zdecydowało się udać do Egiptu, by tam odprawić medytację Merkaby i przeżyć niezapomnianą przygodę. Dla niektórych z nas była to pierwsza podróż do Egiptu, długo wyczekiwana, a dla innych któraś z kolei. Ale dla każdego z nas pozostanie ona długo w pamięci.

.

Więcej…
 


Zapisz się na Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o najbliższych warsztatach zamów NewsletterAgnieszkaJurko.pl