Warsztaty Prowadzący Tom de Winter

Relacje z medytacji w EGIPCIE

Merkaba V 2009 w Egipcie (Shirlie Roden)

Tydzień jaki spędziłam w Egipcie z grupą Merkaby Toma de Winter to doświadczenie, które bez w...

Czytaj więcej...

Merkaba V 2009 w Egipcie (Magda Maka)

Dawno, dawno temu, a może chwilę wcześniej miała miejsce pewna wyprawa. Około 40 osób z Polski...

Czytaj więcej...

Merkaba V 2010 w Egipcie (Beata K-K)

Przebieg tegorocznej wyprawy wraz z Tomem de Winter i Shirlie Roden do Egiptu opisał już jej uczes...

Czytaj więcej...

Merkaba V 2011 w Egipcie (Dawid)

WIELKA PIRAMIDA Każdy z nas miał takie momenty w życiu, kiedy tak zwane zbiegi okoliczności dopr...

Czytaj więcej...

Merkaba V 2011 w Egipcie (Misia)

Kocham podróże. Uwielbiam zwiedzać nowe miejsca, poznawać nowych ludzi, uczyć się od innych ku...

Czytaj więcej...

Zgłoś się na warsztaty

AgnieszkaJurko.pl

 

 

 

Tom de Winter

 

Tom to nauczyciel praktyk duchowych i terapeuta z Holandii. Pracował na różnych stanowiskach bezpośrednio związanych z pracą dla ludzi. Zanim rozpoczął praktykę terapeutyczną (masaż krzyżowo-czaszkowy) był m.in kierownikiem działu kadr w liniach lotniczych KLM. Wprowadza w życie zasadę, że zmysły oraz odczucia związane z ciałem są kluczowym elementem procesu uzdrawiania. Studiował nauki społeczne oraz wiedzę w zakresie rozwoju intuicji, aury, tantry, uzdrawiania i podnoszenia aktywności fal Alfa w mózgu.

Przez wiele lat odczuwał brak czegoś istotnego w życiu i kiedy poznał Drunvalo Melchizedeka odkrył swoje nowe powołanie, któremu oddaje się z pełnym przekonaniem i otwartym sercem. Już od  ponad 20 lat na całym świecie naucza aktywacji Merkaby i jest jednym z trenerów wyszkolonych bezpośrednio przez Drunvalo. Tysiące osób nauczyło się aktywować swoje pola Merkaba, co miało znaczący wpływ na świadomość ludzką, która właśnie teraz przechodzi ważny okres zmian i rozwoju. Tom w 2011 r. uzyskał od Drunvalo Melchizedeka licencję na prowadzenie jego najnowszego warsztatu Przebudzenie Oświeconego Serca (Awakening The llluminated Heart®) w ramach Szkoły Przywracania Wspomnień (School of Remembering®).  Program tego nowego 4-dniowego warsztatu zawiera wiedzę z Życia w Świętej Przestrzeni Serca, nową metodę aktywacji pola Merkaba z poziomu Serca, aktywację  trzeciego oka oraz szyszynki oraz inne starożytne techniki.

Tom regularnie przyjeżdża do Polski od 2003 r. Ponadto dwa razy w roku prowadzi warsztaty dla polskich grup oraz medytacje w miejscach mocy w Egipcie - uczestnicy medytują w trzech komnatach Wielkiej Piramidzy Cheopsa (piramida na naszą wyłączność przez dwie godziny bez obecności innych osób) oraz bezpośrednio przy Sfinksie, którego turyści oglądają z odległego tarasu widokowego:) Obecnie bierze udział w pionierskich doświadczeniach z wykorzystaniem aktywności alfa ludzkiego mózgu (Instytut Biocybernaut). Mieszka w Oosterbeek (Holandia) oraz w Maierhöfen (Bawaria, Niemcy), gdzie stworzył ośrodek szkoleniowy. Strona Toma de Winter po angielsku: kliknii tutaj. Aktualne terminy warsztatów  w Polsce i Egipcie: kliknij tutaj

.

 

Zapisz się na Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o najbliższych warsztatach zamów NewsletterAgnieszkaJurko.pl