Warsztaty Prowadzący Drunvalo Melchizedek

Relacje z medytacji w EGIPCIE

Aktywacja Starożytnej Wiedzy, 2018 (Bożena)

W listopadzie 2018 r. byłam uczestnikiem wyprawy organizowanej przez Agnieszkę. To był mój kolej...

Czytaj więcej...

Merkaba V 2010 w Egipcie (Beata K-K)

Przebieg tegorocznej wyprawy wraz z Tomem de Winter i Shirlie Roden do Egiptu opisał już jej uczes...

Czytaj więcej...

Zgłoś się na warsztaty

AgnieszkaJurko.pl

Drunvalo Melchizedek

Drunvalo miał i nadal ma niezwykłe życie. Studiował fizykę i sztukę w Kalifornii, ale mówi o sobie, że prawdziwe wykształcenie zdobył po ukończeniu szkół. Od kilkudziesięciu lat przekazuje  światu swoją wiedzę  poprzez prowadzenie m.in. warsztatów.  Przez wiele lat prowadził warsztaty Merkaba (Kwiat Życia)  i nauczał medytacji Merkaba, ale po wyszkoleniu wielu nauczycieli tej metody, postanowił skoncentrować się na nowym warsztacie opartym na swojej książce „Życie w przestrzeni serca”. W 2011 r. założył Szkołę Przywracania Wspomnień (The School of Remembering®) oraz zaczął szkolić licencjonowanych trenerów upoważnionych do prowadzenia jego najnowszego warsztatu Przebudzenie Oświeconego Serca (Awakening The Illuminated Heart®). Ten warsztat zawiera wiedzę z Życia w Przestrzeni Serca, nową metodę aktywacji pola Merkaba z poziomu Serca, aktywację Trzeciego Oka i Szyszynki, Świętą Geometrię, proces kreacji z poziomu serca połączonego z umysłem, rytuał sufi oraz inne starożytne techniki. Mieszka w Arizonie (Sedona, USA) z ukochaną żoną (o polskich korzeniach) Claudette, ma 6 wnucząt. Strona Drunvalo po angielsku: kliknij tutaj.

Napisał 5 książek: Pradawna Tajemnica Kwiatu Życia (dwa tomy), Życie w przestrzeni Serca, Świetlisty Wąż, Wąż Nieskończoności  (książki można kupić u Agnieszki Jurko - organizatorki warsztatów Merkaba i Przebudzenia Oświeconego Serca: agnieszka@agnieszkajurko.pl). 

Tom de Winter z Holandii (prowadzi warsztaty w Polsce od 2003 r.) jest licencjonowanym trenerem Drunvalo Melchizedeka w ramach Szkoły Przywracania Wspomnień. Lista certfikowanych trenerów: tutaj. Aktualne terminy warsztatów: tutaj.

.

 

Zapisz się na Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o najbliższych warsztatach zamów NewsletterAgnieszkaJurko.pl