Mer-Ka-Ba Medytacja Merkaba

Relacje z medytacji w EGIPCIE

Aktywacja Starożytnej Wiedzy, 2018 (Bożena)

W listopadzie 2018 r. byłam uczestnikiem wyprawy organizowanej przez Agnieszkę. To był mój kolej...

Czytaj więcej...

Merkaba V 2010 w Egipcie (Beata K-K)

Przebieg tegorocznej wyprawy wraz z Tomem de Winter i Shirlie Roden do Egiptu opisał już jej uczes...

Czytaj więcej...

Zgłoś się na warsztaty

AgnieszkaJurko.pl
Medytacja Merkaba

Podczas medytacji wykonuje się siedemnaście oddechów oraz dodatkowo osiemnasty, który z czasem ma zostać dodany przez Wyższe Ja. Pierwsze sześć służy zrównoważeniu polaryzacji w obrębie podstawowych ośmiu obwodów elektrycznych oraz ich oczyszczeniu. Kolejne siedem, o technice wykonywania różnej od pierwszych sześciu, ma na celu ponowne stworzenie właściwego przepływu prany przez system czakr oraz przywrócenie tak zwanego sferycznego sposobu oddychania. Oddech czternasty zmienia równowagę energii pranicznej w ciele ze świadomości trzeciego wymiaru na świadomość czwartego wymiaru. Ostatnie trzy służą odtworzeniu obracających się w przeciwnych kierunkach pól ożywionej MerKaBy we wszystkich ciałach człowieka i wokół nich.

Oddechom tym towarzyszy układ mudr i obrazów wewnętrznych, które tworzy się podczas medytacji. Chociaż opisy, które znajdują się w Internecie oraz w samej książce Drunvalo mogą sprawiać wrażenie, że medytacja ta jest czymś niezwykle skomplikowanym, w rzeczywistości wcale tak nie jest.

 

 

 

 

 

 

Medytacje i warsztat prowadzi Tom de Winter
szkolony bezpośrednio przez Drunvalo Melchizedeka

 Wyprawa do Mistycznego Egiptu!
Medytacje w Piramidzie CHEOPSA i przy SFINKSIE!

 To już 18-ta medytacyjna wyprawa!
09-16 maja 2024 - Kair, Giza, Luksor
 
Pełna informacja: tutaj

Przeżyj z nami niezapomniane chwile! Doświadcz potęgi starożytnych miejsc mocy i duchowej transformacji!

Warsztat i medytacje są tłumaczone na polski.

Zapisy: agnieszka@agnieszkajurko.pl

 
Zapraszamy na 27-tą edycję warsztatu
 na licencji Drunvalo Melchizedeka
 
PRZEBUDZENIE OŚWIECONEGO SERCA
Awakening The llluminated Heart®
prowadzi Tom de Winter z Holandii
 
6-9 czerwca 2024 w Warszawie
  Pełna informacja
 
Nowa metoda aktywacji i programowania Merkaby z poziomu Serca,  otwarcie Serca, koherencja Serca i Umysłu, aktywacja Trzeciego Oka i Szyszynki, dostęp do własnego źródła Mądrości i Potencjału, życie z poziomu Prawdziwego Ja oraz inne starożytne techniki.

Warsztat jest tłumaczony na polski.

Zapisy: agnieszka@agnieszkajurko.pl

Sama medytacja właściwie wykonana zajmuje około 7 minut. Niezbędne jest jednak, by, co podkreśla sam Drunvalo, uczyć się jej czy też właściwie przypominać sobie ją na warsztatach, gdzie doświadczenie poparte jest wiedzą, tak by i prawa i lewa półkula dostały to, co im potrzebne.

Dlatego też warsztaty Flower of Life trwają 2,5  dni ai prowadzone są przez instruktorów szkolonych w ramach określonego systemu. Podczas pierwszego dnia trenerzy ci zapoznają uczestników ze świętą geometrią, wszystkimi jej kształtami i znaczeniem. Omawiają także osiem podstawowych komórek, z których powstało ciało ludzkie. Dają także praktyczne doświadczenie starożytnej techniki oddychania, dzięki której pobudzane są obydwie półkule mózgu. Drugi dzień poświęcony jest na tworzenie drogi do połączenia z Wyższym Ja i jak najpełniejszego doświadczania MerKaBy oraz wprowadzenie Oddechu Zjednoczenia, który wprowadza poczucie jedności z Ziemią i Niebem. Trzeciego dnia natomiast dochodzi do faktycznego uaktywnienia MerKaBy, poszerzenia świadomości, która daje możliwość osiągnięcia pełni w byciu istotą ludzką.

.

 

Zapisz się na Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o najbliższych warsztatach zamów NewsletterAgnieszkaJurko.pl