Warsztaty Prowadzący Tom de Winter

Relacje z medytacji w EGIPCIE

Aktywacja Starożytnej Wiedzy, 2018 (Bożena)

W listopadzie 2018 r. byłam uczestnikiem wyprawy organizowanej przez Agnieszkę. To był mój kolej...

Czytaj więcej...

Merkaba V 2010 w Egipcie (Beata K-K)

Przebieg tegorocznej wyprawy wraz z Tomem de Winter i Shirlie Roden do Egiptu opisał już jej uczes...

Czytaj więcej...

Zgłoś się na warsztaty

AgnieszkaJurko.pl

 

 

 

Tom de Winter

 

Tom to nauczyciel praktyk duchowych i terapeuta z Holandii. Pracował na różnych stanowiskach bezpośrednio związanych z pracą dla ludzi. Zanim rozpoczął praktykę terapeutyczną (masaż krzyżowo-czaszkowy) był m.in kierownikiem działu kadr w liniach lotniczych KLM. Wprowadza w życie zasadę, że zmysły oraz odczucia związane z ciałem są kluczowym elementem procesu uzdrawiania. Studiował nauki społeczne oraz wiedzę w zakresie rozwoju intuicji, aury, tantry, uzdrawiania i podnoszenia aktywności fal Alfa w mózgu.

Przez wiele lat odczuwał brak czegoś istotnego w życiu i kiedy poznał Drunvalo Melchizedeka odkrył swoje nowe powołanie, któremu oddaje się z pełnym przekonaniem i otwartym sercem. Już od  ponad 20 lat na całym świecie naucza aktywacji Merkaby i jest jednym z trenerów wyszkolonych bezpośrednio przez Drunvalo - swojego mentora i przyjaciela. Tysiące osób nauczyło się aktywować swoje pola Merkaba, co miało znaczący wpływ na rozwój świadomości ludzkiej, która właśnie teraz przechodzi ważny okres zmian i rozwoju. Tom w 2011 r. uzyskał od Drunvalo Melchizedeka licencję na prowadzenie jego najnowszego warsztatu Przebudzenie Oświeconego Serca (Awakening The llluminated Heart®) w ramach Szkoły Przywracania Wspomnień (School of Remembering®).  Program tego nowego 4-dniowego warsztatu zawiera wiedzę z Życia w Świętej Przestrzeni Serca, nową metodę aktywacji pola Merkaba z poziomu Serca, aktywację  trzeciego oka oraz szyszynki oraz inne starożytne techniki.

Tom regularnie przyjeżdża do Polski od 2003 r. Ponadto dwa razy w roku prowadzi warsztaty dla polskich grup oraz medytacje w miejscach mocy w Egipcie - uczestnicy medytują w trzech komnatach Wielkiej Piramidzy Cheopsa (piramida na naszą wyłączność przez dwie godziny bez obecności innych osób) oraz bezpośrednio przy Sfinksie, którego turyści oglądają z odległego tarasu widokowego:) Obecnie bierze udział w pionierskich doświadczeniach z wykorzystaniem aktywności alfa ludzkiego mózgu (Instytut Biocybernaut). Mieszka w Oosterbeek (Holandia) oraz w Maierhöfen (Bawaria, Niemcy), gdzie stworzył ośrodek szkoleniowy. Aktualne terminy warsztatów  w Polsce i Egipcie: kliknij tutaj

 

 

Zapisz się na Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o najbliższych warsztatach zamów NewsletterAgnieszkaJurko.pl