Mer-Ka-Ba Medytacja Merkaba

Relacje z medytacji w EGIPCIE

Merkaba V 2010 w Egipcie (Beata K-K)

Przebieg tegorocznej wyprawy wraz z Tomem de Winter i Shirlie Roden do Egiptu opisał już jej uczes...

Czytaj więcej...

Aktywacja Starożytnej Wiedzy, 2018 (Bożena)

W listopadzie 2018 r. byłam uczestnikiem wyprawy organizowanej przez Agnieszkę. To był mój kolej...

Czytaj więcej...

Zgłoś się na warsztaty

AgnieszkaJurko.pl
Medytacja Merkaba

Podczas medytacji wykonuje się siedemnaście oddechów oraz dodatkowo osiemnasty, który z czasem ma zostać dodany przez Wyższe Ja. Pierwsze sześć służy zrównoważeniu polaryzacji w obrębie podstawowych ośmiu obwodów elektrycznych oraz ich oczyszczeniu. Kolejne siedem, o technice wykonywania różnej od pierwszych sześciu, ma na celu ponowne stworzenie właściwego przepływu prany przez system czakr oraz przywrócenie tak zwanego sferycznego sposobu oddychania. Oddech czternasty zmienia równowagę energii pranicznej w ciele ze świadomości trzeciego wymiaru na świadomość czwartego wymiaru. Ostatnie trzy służą odtworzeniu obracających się w przeciwnych kierunkach pól ożywionej MerKaBy we wszystkich ciałach człowieka i wokół nich.

Oddechom tym towarzyszy układ mudr i obrazów wewnętrznych, które tworzy się podczas medytacji. Chociaż opisy, które znajdują się w Internecie oraz w samej książce Drunvalo mogą sprawiać wrażenie, że medytacja ta jest czymś niezwykle skomplikowanym, w rzeczywistości wcale tak nie jest.

 

 

 

 

 

 

Medytacje i warsztat prowadzi Tom de Winter
szkolony bezpośrednio przez Drunvalo Melchizedeka

 Wyprawa do Mistycznego Egiptu!
Medytacje w Piramidzie CHEOPSA i przy SFINKSIE!

 To już 18-ta medytacyjna wyprawa!
14-21 listopada 2024
Kair, Giza, Luksor, Dendera
 
Pełna informacja: tutaj

Przeżyj z nami niezapomniane chwile! Doświadcz potęgi starożytnych miejsc mocy i duchowej transformacji!

Warsztat i medytacje są tłumaczone na polski.

Zapisy: agnieszka@agnieszkajurko.pl

 
Zapraszamy na 28-tą edycję warsztatu
 na licencji Drunvalo Melchizedeka
 
PRZEBUDZENIE OŚWIECONEGO SERCA
Awakening The llluminated Heart®
prowadzi Tom de Winter z Holandii
 
6-9 czerwca 2024 w Warszawie
  Pełna informacja
 
Nowa metoda aktywacji i programowania Merkaby z poziomu Serca,  otwarcie Serca, koherencja Serca i Umysłu, aktywacja Trzeciego Oka i Szyszynki, dostęp do własnego źródła Mądrości i Potencjału, życie z poziomu Prawdziwego Ja oraz inne starożytne techniki.

Warsztat jest tłumaczony na polski.

Zapisy: agnieszka@agnieszkajurko.pl

Sama medytacja właściwie wykonana zajmuje około 7 minut. Niezbędne jest jednak, by, co podkreśla sam Drunvalo, uczyć się jej czy też właściwie przypominać sobie ją na warsztatach, gdzie doświadczenie poparte jest wiedzą, tak by i prawa i lewa półkula dostały to, co im potrzebne.

Dlatego też warsztaty Flower of Life trwają 2,5  dni ai prowadzone są przez instruktorów szkolonych w ramach określonego systemu. Podczas pierwszego dnia trenerzy ci zapoznają uczestników ze świętą geometrią, wszystkimi jej kształtami i znaczeniem. Omawiają także osiem podstawowych komórek, z których powstało ciało ludzkie. Dają także praktyczne doświadczenie starożytnej techniki oddychania, dzięki której pobudzane są obydwie półkule mózgu. Drugi dzień poświęcony jest na tworzenie drogi do połączenia z Wyższym Ja i jak najpełniejszego doświadczania MerKaBy oraz wprowadzenie Oddechu Zjednoczenia, który wprowadza poczucie jedności z Ziemią i Niebem. Trzeciego dnia natomiast dochodzi do faktycznego uaktywnienia MerKaBy, poszerzenia świadomości, która daje możliwość osiągnięcia pełni w byciu istotą ludzką.

.

 

Zapisz się na Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać aktualne informacje o najbliższych warsztatach zamów NewsletterAgnieszkaJurko.pl